TABOR 4. A IN 4. C – RAZRED (PETEK, 24. 11. 2023 – 5. DAN)

Petkovo dopoldne so učenci preživeli zunaj. Še ena skupina učencev se je naučila uporabljati kompas, preprost zemljevid z legendo … Vse našteto so uporabili v praksi. Izvedli so namreč orientacijo po opisani poti ter čisto pravi »lov na zaklad«. Streljali so z lokom in izvedli čisto pravi »mini lokostrelski turnir«. Po kosilu bomo pomahali domu Škorpijon v slovo in se odpravili proti Ljubljani.

Zadnji dan tabora :). Občutki učencev so različni. Po eni strani pravijo, da bi tu, v domu Škorpijon še ostali, po drugi pa komaj čakajo, da polni vtisov, dogodivščin in novih prijateljstev v srcih objamejo svoje starše.

Prevoz je sofinanciral Šolski sklad Osnovne šole Martina Krpana

učiteljice Anja J., Anka J. in Maja O.