DAN SLOVENSKEGA ŠPORTA

V petek, 22.9.2023, smo 4. in 5. razredi s športnim dnem obeležili DAN SLOVENSKEGA ŠPORTA.

Peš smo se odpravili do Fakultete za šport, kjer je Športni center Fakultete za šport odlično poskrbel za dan poln različnih športnih doživetij. Udeležili smo se 4 delavnic – v gimnastični dvorani rokovali z različnimi gimnastičnimi orodji in preizkusili v skokih na trampolinu z doskokom v “penasti jami”, v dvorani Mangart preizkusili svoje nogometne sposobnosti in obrambe svojega gola, v dvorani Škrlatica se zabavali z različnimi elementarnimi igrami z žogo, v dvorani Grintovec pa svoje atletske sposobnosti testirali skozi zabaven poligon.

Po končanih delavnicah smo  športni dan zaključili tako, kot se za športni dan spodobi – s sprehodom nazaj proti šoli, ko nas je razveselilo celo sonce.

Ob prihodu v šolo smo bili že precej utrujeni, pa tudi zadovoljni in nasmejani.

Zapisala Klavdija Grabar