otvoritev likovne razstave na ministrstvu za vzgojo in izobraževanje

V prostorih Ministrstva za vzgojo in izobraževanje je danes potekala otvoritev likovne razstave PTICE IN POMLAD, ki je nastala v sodelovanju z ukrajinsko šolo. Na njej so razstavljeni tudi izdelki učencev naše šole. Likovno razstavo sta otvorila minister za vzgojo in izobraževanje, dr. Darjo Felda in g. Andrii Taran, ambasador Ukrajine v Republiki Slovenija. Na kulturni prireditvi, ki je spremljala otvoritev so poleg ukrajinskih učencev in učenk nastopale tudi učenke naše šole: Tara, Elena, Tea, Lucija, Luna in Kaja. Pod mentorstvom učiteljice Mojce Pfeifer so zaplesale ples Skupaj. Ga. ravnateljica Barbara Žitnik Ternovec je s strani ukrajinskega ambasadorja prejela priznanje za omogočanje edukacijskih možnosti ukrajinskim otrokom in razvoj ukrajinsko-slovenskih kulturnih in izobraževalnih vezi.

Ge. ravnateljici in vsem nastopajočim iskreno čestitamo!

Dostopnost