Interesne dejavnosti

INTERSNE DEJAVNOSTI 2020/21

Interesna dejavnost MENTOR URNIK
Dinozavrova šola za 1. razred Katarina Zagoršak ČETRTEK, 13.50-14.40
Dinozavrova šola za 2. razred Katarina Zagoršak TOREK, 13.50-14.40
Družabne igre za 2. in 3. razred Anka Japelj PONEDELJEK,7.30-8.15
Družabne igre za 4. in 5. razred Maša Oplotnik ČETRTEK, 13.50-14.40
Kolesarstvo za 5. in 6. razred Anka Japelj in Blaž Smrekar V DOGOVORU Z UČENCI
Korektivna gimnastika za 1. razred Darjan Kovačič PETEK, 13.00-13.50
Korektivna gimnastika za 2. razred Tina Hering TOREK, 13.50-14.40
Korektivna gimnastika za 3. razred Marko Petrovič ČETRTEK, 13.50-14.40
Krpanovo gledališče za 1. razred Janja Lamovšek SREDA, 7.30-8.15
Krpanovo gledališče za 3. in 4. razred Renata Sanou Mlakar TOREK, 7.30-8.15
Kuharski krožek za  3.a Marjetka Hren PONEDELJEK,13.00-13.50
Kuharski krožek za 3. b Marjetka Hren PONEDELJEK, 13.50-14.40
Kuharski krožek za 3. c Marjetka Hren PONEDELJEK, 14.40-15.25
Miselni orehi za 1. razred Anja Janežič TOREK, 7.30-8.15
Miselni orehi za 2., 3. in 4. razred Anja Janežič ČETRTEK, 7.30-8.15
Mladinski pevski zbor od 5. do 9. razreda Zvezda Dimitrova SREDA, 7.30-8.15 IN 13.00-13.45 IN PETEK 7.30-8.15
Odbojka za 4. razred Lea Štrukelj Jeromen PETEK, 13.50-14.40
Odbojka za 5. do 9. razred Marta Lenarčič TOREK, 13.50-15.25
Osnove raziskovanja Tatjana Božič Geč PETEK, v dogovoru z mentorico
Otroški pevski zbor za 1. razred Janja Lamovšek SREDA, 13.00-13.50
Otroški pevski zbor za 2. in 3. razred  Janja Lamovšek PETEK, 13.00-13.50
Pravljični krožek za 1. in 2. razred Špela Zobavnik SREDA, 7.30-8,15
Prva pomoč za 1. razred Mirjana Srebot TOREK, 13.50-14.40
Prva pomoč za 2. razred Mirjana Srebot SREDA, 13.50-14.40
Šivanje za 4. in 5. razred Marija Oražem PONEDELJEK, 13.50-14.35
Španščina za 4. razred Lucija Šarc TOREK, 13.50-14.40
Španščina za 5. razred Lucija Šarc PONEDELJEK, 13.50-14.35
Šport skozi igro za 4. razred Marko Petrovič PONEDELJEK, 13.50-14.40
Šport skozi igro za 1. a in 1. c Marko Petrovič PONEDELJEK, 13.00-13.50
Šport skozi igro za 1.b Darjan Kovačič SREDA, 13.00-13.50
Šport skozi igro za 2. razred Darjan Kovačič ČETRTEK, 13.50-14.40
Šport skozi igro za 3.razred Marko Petrovič in Erika Trnovec SREDA, 13.50-14.40
Šport skozi igro za 5. razred Erika Trnovec PETEK, 7.30-8.15
Zdrava prehrana za 4. in 5. razred (2 skupini) Maruša Brecelj PETEK, 13.00-14.40 (po skupinah)
Živim in jem zdravo za 1. razred Maruša Brecelj PETEK, 12.10-13.00
Živim in jem zdravo za 2. razred Maruša Brecelj SREDA, 13.50-14.40